9 200 ₴
Ваша дитина любить рухливі ігри і ні хвилини не може всидіти на одному місці? Тоді ви не помилитеся, якщо вирішите купити дитячий спортивний комплекс для дому «KindWood Color Plus 3» виробництва ТМ SportBaby. Ця модель чудово впишеться в інтер'єр дитячої кімнати, не забираючи багато простору, але скільки ж радості принесе вашому малюкові! В набір входить шведська стінка, рукохід, драбинка, столик, мольберт, рахунки, гладіаторська сітка і невелика гірка «Хвиля». Причому з часом ви зможете модернізувати цей комплект завдяки додатковим елементам, які також представлені в нашому каталозі.
Дитячий спортивний комплекс для дому «KindWood Color Plus 3» сприятиме правильному фізичному та розумовому розвитку. Ваш малюк зможе лазити, кататися на гірці, малювати, стрибати – загалом все, що так люблять наші непосиди. А вас, як батьків порадує можливість придбати дитячий спортивний комплекс для дому «KindWood Color Plus 3» недорого і заощадити значну частину сімейного бюджету.
• Матеріал виготовлення - береза
• Поперечини - бук
• Гімнастичні кільця - пластик
• Висота виробу - 150 см
• Ширина виробу - 85 см
• Довжина виробу - 132 см
• Довжина гірки - 130 см
• У комплект входять всі елементи представлені на фото:
- Шведська стінка
- Гладіаторська сітка
- Рукохід
- Дитяча гірка
- Гімнастичні кільця
- Столик
- Драбинка
- Рахунки кольорові
- Мольберт для крейди або маркера
• Вага виробу - 30 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Допустимі навантаження на конструкцію - 60 кг
• Не вимагає кріплення
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 |
| Колір | Горіх |