5 500 ₴
Як спрямувати зайву енергію непосидючої дитини в правильне річ? Звичайно ж, купити дитячий спортивний комплекс для дому, хай де ваш малюк зможе веселитися самостійно або зі своїми друзями, запросивши їх у гості.
Недорого купити дитячий спортивний комплекс для дому «SportWood Plus 1» у Дніпрі та в Україні з доставкою до будинку пропонує наш інтернет-магазин «АБВ-мебель». Цей виріб приваблює дитячий погляд барвистим оформленням і своєю комплектацією. Крім того, для комплексу «SportWood Plus» можливі варіації з додаванням спортивних та ігрових елементів. Основа конструкції — натуральна деревина берези з буковими перекладинами.
Дитячий спортивний комплекс для дому «SportWood Plus 1» — це гарний варіант подарунка для дитини на будь-яке свято, за яке ваш малюк буде вдячний вам довгі роки.
• ВАЖЛИВО — до конструкції виробу внесені зміни дзеркального розміщення елементів щодо заявлених на фото
• Матеріал виготовлення — береза
• Перекладины - бук
• Гімнастичні кільця — пластик
• Висота виробу - 130 см
• Ширина виробу - 85 см
• Довжина виробу - 132 см
• Довжина гірки - 130 см
• До комплекту входять усі елементи, представлені на фото:
- Шведська стінка
- Гладіаторська сітка
- Рукохід
- Дитяча гірка Хвиля
- Гімнастичні кільця
• Вага виробу — 30 кг
• Гарантія — 12 місяців
• Допустимі навантаження на конструкцію — 60 кг
• Не вимагає кріплення
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, що не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5-10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Спорткомплекс |
| Матеріал | Дерево |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Конструкція | Підлогова |
| Вага | 30 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 85 см |
| Висота | 130 см |