

7 600 ₴
Багато сучасні батьки воліють влаштовувати тренувальний куточок для свого малюка прямо в його спальні. Це сприяє правильному фізичному розвитку, а також допоможе дитині цікаво і з користю проводити вільний час. Але одного турніка тут не достатньо. В такому разі, потрібен цілий комплекс, в якому б був не тільки настінний турнік, але і шведська стінка, канат, кільця та інший спортивний інвентар, цікавий для дітей.
Спортивний дитячий куточок «Kinder 3-240» торгової марки «SportBaby» – це неоціненний внесок батьків до здоров'я своєї дитини! Займатися фізкультурою з ним легко і цікаво для дітей різного віку: від дошколят до підлітків. В його комплектації ви знайдете все необхідне для щоденних тренувань. Оскільки, спортивний куточок призначений для дітей, виробник подбав про високій якості матеріалів і надійності кріплень, виключивши можливість травматизму.
Дитячий спортивний куточок «Kinder 3-240» вигідно доповнить простір спальні і гарантовано принесе радість вашій дитині!
• Матеріал виготовлення - Сосна
• Поперечини - Бук
• Гімнастичні кільця - Пластик
• Вид кріплення - до стіни
• У комплект входять всі елементи представлені на фото:
Шведська стінка з турником
- Канат
- Кільця
- Трапеція
- Мотузкові сходи
- Дошка для преса
- Дитячий знімний турнік-рукохід
- Кріпильний комплект
• Ширина виробу - 80 см
• Висота вироби - 240 см
• Виступ турніка вперед - 65 см
• Необхідна висота приміщення - 2,60 / 3.0 м
• Допустимі навантаження на навісну конструкцію - 80 кг
• Допустимі навантаження на куточок - 130 кг
• Вага виробу - 27 кг
• Гарантія - 12 місяців
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, не погіршують експлуатаційні характеристики виробу
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Відстань від стіни | 65 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | До стіни |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 |
| Колір | натуральне дерево |