1 748,47 ₴
Створити справді неповторний інтер'єр допоможе крісло-пуф KNIT SEAT COZIES ліловий. Він функціонально доповнить простір в будинку і стане незамінним атрибутом відпочинку на веранді або в саду. Невеликий, легкий, але такий практичний і зручний – це пуф сподобається всій родині, а гості вашого будинку відзначать ваш прекрасний смак.
Стильний дизайн виробу доповнює відмінна якість. Пуф-Крісло KNIT SEAT COZIES не боїться використання під відкритим небом. Погодостійкість матеріалу, з якого він виготовлений, гарантує, що ніяка негода не зашкодить міцністю і зовнішнім виглядом виробу.
У нашому інтернет-магазині «АБВ-меблі» також можна недорого купити журнальний столик з цієї ж колекції. В результаті у вас вийде оригінальний гарнітур для будинку й саду за зовсім невеликі гроші.
• Бренд - Keter® (Израиль)
• Матеріал - фактурне плетіння пластику, що імітує вовняну в'язку
• Колір - ліловий
• Максимальне навантаження - 110 кг
• Діаметр - 57 см
• Висота - 32 см
• Вага - 4.18 кг
• Розмір упаковки - 57х57х32 см
• Елементи серії "KNIT COZIES":
- Крісло-пуф KNIT COZIES бежевий
- Крісло-пуф KNIT COZIES ліловий
- Стіл-скриня KNIT COZIES бежевий
- Стіл-скриня KNIT COZIES ліловий
- Стіл-скриня KNIT COZIES сірий
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Довжина | 570 см |
| Глибина | 570 см |
| Висота | 320 см |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.18 |