
1 624 ₴
Стол-сундук KNIT COZIES беж выглядит стильно не только в домашнем интерьере, но и в садовом пространстве, если вам понадобиться организовать зону отдыха на свежем воздухе. По своему дизайну он может напомнить бочонок с вязаными стенками. На самом деле, для изготовления этого столика был использован высокопрочный пластик с фактурным плетением под шерстяную вязку.
Такая модель будет замечательным образом дополнять любой гарнитур плетеной мебели с современным дизайном. К тому же, он легкий, что позволит по мере надобности переносить его по дому или саду.
Стіл-скриня KNIT COZIES беж обов'язково сподобається всім без винятку любителям нестандартних рішень в інтер'єрі. А в нашому інтернет-магазині «АБВ-меблі» купити цю модель, а також іншу садову і вуличні меблі можна за розумну ціну з можливість адресної доставки по всій Україні.
• Бренд - Keter® (Ізраїль)
• Матеріал - фактурне плетіння пластику, що імітує вовняну в'язку
• Колір - бежевий
• Форма стільниці - кругла
• Максимальне навантаження - 30 кг
• Діаметр - 41 см
• Висота - 41 см
• Вага - 4,18 кг
• Розмір упаковки - 41х41х41 см
• Елементи серії "KNIT COZIES":
- Крісло-пуф KNIT COZIES бежевий
- Крісло-пуф KNIT COZIES ліловий
- Стіл-скриня KNIT COZIES бежевий
- Стіл-скриня KNIT COZIES ліловий
- Стіл-скриня KNIT COZIES сірий
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 410 мм |
| Вага | 4.18 кг |