від 22 299 ₴
Прикраса будь -якого пейзажу буде саду, коли гойдається Руд Чоко. Зручний і сильний дизайн дозволить вам провести час на такі гойдалки із задоволенням. Модель може витримати важкі навантаження (до 360 кг), тому вона підходить як для дітей, так і для дорослих.
Rud Choko Swing - одна з найпопулярніших продуктів для власників заміських будинків. Дійсно, з більшості інших моделей вони мають високий рівень якості та безпеки. Тут усі кріплення надійно приховані у випадку, тому ви або ваша дитина не постраждаєте від приклеювання металевих частин кріплення.
Ви можете розслабитися на гойдалці Руд Чоко в будь -який час доби. Їх дизайн передбачає наявність навісу, який захищає від сонця. Ви також можете завершити свою гойдалку сіткою анти -монозиво, а потім дратівливі моди та комарі вас не турбують. У інтернет-магазині ABV-Mebebl гойдалки Rud Choko Swings представлені за найкращою ціною, доступною для всіх.
• Матеріал:
- Рама - металева труба, покрита порошковою фарбою з подальшою випічкою поверхні в спеціальній фарбі
- Металевий колір: бежевий або темно -сірий
- Діаметр завантажувальної труби - 57 мм
- Сидяча основа - Весняна сітка
- Сидячи - PPU 80 мм
- Оббивка - Вулична тканина дракона (Італія) із захистом від вигорання та вологи -повторених властивостей
- Тент - Навігатор 100% поліестер (має високу міцність, водостійкість, стійкість до ультрафіолетового світла)
• Максимальне навантаження - 360 кг
• Кількість місць - 4
• Чехія - знімний
• Трансформація сну - Система одного клацання
• Регульований намет
• Обладнання - 2 декоративні подушки+ 2 валики
• Розміри (загальні):
- довжина - 210 см
- ширина - 126 см
- Висота - 180 см
- вага - 60 кг
• Розміри сидінь і спини:
- Довжина сидіння - 180 см
- Ширина сидіння - 50 см
- Довжина спини - 180 см
- Висота спини - 50 см
• *Додатковий варіант:
- Перемикання гойдалки за допомогою комарної мережі
• Упаковка - картонна коробка
• Розміри упаковки (DHSHHV) - 225x90x40 см
• За відсутності продукції на складі постачальника, виробничий період становить 10-14 робочих днів.
• Колір та тип продукту в реальності можуть трохи відрізнятися від представленого на фотографіях
• Ціна товару вказується на виключення доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rud Exhaust System |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Опора | дугоподібна |
| Діаметр несучої труби | 57 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 360 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2100 мм |
| Глибина | 1260 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 60 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1800 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина спинки | 1800 мм |
| Висота спинки | 500 мм |