

2 755 ₴
Портативне крісло ТЕ-17 SD-140 ТМ Time Eco – модель не тільки зручна, але й оригінальна. Його сидіння та спинка обтягнуті міцною, зносостійкою тканиною контрастних кольорів. Для більшої комфортабельності, на підлокітниках також є тканина. Крісло має цікаві за формою опори. Вони виконані таким чином, що не дозволяють виробу просідати в землю під вагою людини, яка сидить на ньому.
Крісло ТЕ-17 SD-140 легко складається та розкладається, а для зручності його зберігання та транспортування у комплекті з ним йде спеціальний тканинний чохол з довгою ручкою. Така модель знайде своє застосування не тільки в туристичних походах, а й як «гостьовий» варіант на дачі. Тим більше, що ціна крісла портативного ТЕ-17 SD-140 є більш ніж доступною для кожного.
• Тип – крісло
• Матеріал:
- Каркас – тонована сталь
- Сидіння - фактурний поліестер 600D, поліестер та ПВХ
- Наповнювач із піноматеріалу
• Колір - черно-зеленый
• Макс. навантаження – 140 кг.
• Комплектація:
- відділення під склянку
- Чохол для транспортування
• Габарити
- Ширина – 93 см
- глибина - 56 см
- Висота – 48/89 см
- Діаметр каркасу – 0,19*0,07 см
- вага - 4,4 кг
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.4 кг |
| Глибина стільця | 560 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 930 мм |