3 038 ₴
2 977,24 ₴
Відправка з 05 травня 2026
Стіл Cleo польської марки Signal - це журнальний столик, виконаний в сучасному стилі, він відрізняється оригінальністю своїх розмірів і форм. Стіл поєднує в собі метал і МДФ.
Форма стільниці – кругла, вона виготовлена з мелкостружечной плити – МДФ, колір - білий, розташована вона на трьох рівних металевих ніжках, які також пофарбовані в білий колір. Стіл Cleo зручний в експлуатації, він компактний і функціональний.
Стіл Cleo не дивлячись на те, що має простий дизайн виглядає дуже презентабельно і фешенебельно.
• Матеріал каркаса - пофарбований метал
• Колір - білий
• Стільниця - МДФ
• Колір - білий
• Інші доступні кольори:
- Черный
• Більший столик:
- Діаметр - 50 см
• Висота - 55 см
• Менший столик:
- Діаметр - 40 см
• Висота - 45 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 550 мм |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |