



5 367 ₴
5 259,66 ₴
Відправка з 17 травня 2026Обідній стіл Finezja A польської фабрики Signal - це скляний стіл в стилі модерн.
Стільниця круглої форми виконана із загартованого скла, а нижня полиця - з матового скла. Каркас врассчітан на 4 персони, ідеально підійде під будь-який інтер'єр, дуже практичний у використанні. Він стійкий і не займе багато місця. вигляді чотирьох вигнутих ніжок виготовлений зі сталі, покритої хромом. стіл
Особливостями столу Finezja A є його міцність і довговічність, а також стійкість до вологості і перепаду температур.
Простота і лаконічність форм обіднього столу Finezja A припадуть до душі багатьом. У ньому немає нічого зайвого, але, незважаючи на це, дана модель виглядає досить елегантно.
• Матеріал каркаса - хромований метал
• Стільниця - загартоване скло
• Колір - прозорий
• Тип столу - не розкладний
• Форма стільниці - кругла
• Особливість - наявність полички
• Габарити виробу:
- Діаметр - 90 см
- Висота - 80 см
• Для створення повноцінного комплекту, пропонуємо придбати стільці Н-261
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 800 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Комплектація столу | |
| Полиця | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | хромований метал |
| Стільниця | загартоване скло |
| Форма стільниці столу | кругла |