6 320 ₴
Активний розвиток дитини – це дуже добре, і батьки повинні всіляко допомагати в цьому. Наш інтернет – магазин меблів «АБВ - меблі» з радістю допоможе полегшити таку, здавалося б, складне завдання. У нашому каталозі представлений унікальний спортивний комплекс для дітей «BambinoWood Color» від виробника дитячих товарів SportBaby ТМ. У його комплектацію входять 5 спортивних елементів: гладіаторська сітка, шведська стінка, рукохід, кільця, дитяча гірка, які будуть сприяти хорошій фізичній підготовці дитини.
Спортивний комплекс для дітей «BambinoWood Color» повністю безпечний. Його основа – це натуральна деревина сосни з буковими перекладинами. Всі кріплення дуже надійні, так що можна не турбуватися за здоров'я вашого маленького непосиди. А яскраве оформлення комплексу, яке не може не привернути увагу, обов'язково сподобається вашій дитині.
• Материал изготовления - сосна
• Перекладины - бук
• Гимнастические кольца - пластик
• Высота изделия - 170 см
• Ширина изделия - 85 см
• Длина изделия - 132 см
• Длина горки - 150 см
• В комплект входят все элементы представленные на фото:
- Шведская стенка
- Гладиаторская сетка
- Рукоход
- Детская горка
- Гимнастические кольца
• Вес изделия - 35 кг
• Гарантия - 12 месяцев
• Допустимые нагрузка на конструкцию - 60 кг
• Не требует крепления
• Производитель оставляет за собой право вносить изменения в конструкцию, не ухудшающие эксплуатационные характеристики изделия
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 5 - 10 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 см |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 |