



8 787 ₴
Дивлячись на шафу 4Д Кім виробництва торгової марки «Світ Меблів» можна впевнено сказати, що класика ніколи не вийде з моди! У його оформленні елегантність вигідно переплітається з лаконічністю, а практична конструкція та багате внутрішнє наповнення моделі, здатні здивувати навіть найвибагливіших покупців.
Шафа Кім виконується з висококласної ламінованої ДСП. При виготовленні цих меблів виробник використовує лише новітні технології та надійну фурнітуру, завдяки чому довговічність та зносостійкість усієї продукції ТМ «Світ Меблів», представленої в нашому меблевому інтернет-магазині «АБВ-меблі» - гарантована!
• Материал корпуса и фасада - ДСП 16 мм
• Доступные цвета:
- венге магия/дуб молочный
- дуб артизан/белый
• Ширина - 170 см
• Глубина - 59 см
• Высота - 199 см
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 10-14 рабочих дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена изделия указана без учета доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1700 мм |
| Глибина шафи | 590 мм |
| Висота шафи | 1990 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Артизан, Білий |