


3 029 ₴
Добре виспатися та відпочити тілом та душею допоможе вам двоспальне ліжко Кім виробництва торгової марки «Світ Меблів». Елегантна та зручна, вона стане «центральним» елементом у вашій спальні.
Корпус та фасад виробу виконані з ламінованої ДСП. Перед тим, як купити ліжко Кім, обов'язково завітайте на наш інтернет-каталог, де вказана вся доступна до замовлення палітра кольорів. Крім того, щоб ви могли з упевненістю сказати, що ваш відпочинок на даному ліжку буде максимально ефективним, радимо вибрати відповідний за розмірами спального місця матрац, широкий асортимент яких також у повному обсязі представлений у нашому інтернет-магазині «АБВ-меблі».
• Материал корпуса и фасада - ДСП 16 мм
• Доступные цвета:
- венге магия/дуб молочный
- дуб артизан/белый
• Модель оборудована выдвижными ящиками на роликовых направляющих
• Ширина - 170 см
• Глубина - 206 см
• Высота - 67 см
• Спальное место под размер матраса 160 х 200 см
• Дополнительные опции для кровати:
- основание под матрас
- матрас
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 10-14 рабочих дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена изделия указана без учета доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 67 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | ДСП Дуб Артизан, Білий |