18 263 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
Елегантна, красива, стильна, сама вишуканість — ось як можна схарактеризувати вітрину «Ливорно». Вона стане окрасою інтер'єру в класичному стилі. Крім того, придбання цієї моделі буде вигідно і з погляду практичності. Адже ви зможете одночасно зберегти від запилення і продемонструвати гарнітур дорогої посуду або, наприклад, колекціонувані вами предмети. А якщо ви любите подорожувати та звикли перевозити із собою сувеніри «на пам'ять», то вітрина просто неоціненне придбання для вас.
Вітрина «Ливорно» виготовлена з висококласних ЛДСП (корпус) і МДФ (фасад). Крім того, ваш погляд обов'язково приверне наявність декоративної різі та художнє оброблення на склі. Всередині задня стінка оформлена за допомогою дзеркала, отже, цей виріб відіграє ще й важливу роль у плануванні вітальні. Завдяки відбивним властивостям дзеркал, її наявність в інтер'єрі буде візуально збільшувати вільний простір. Така особливість досить вигідна для малогабаритних квартир. Доступна ціна на купівлю вітрини «Ливорно» чекає на вас, якщо ви вирішите відвідати наш меблевий інтернет-магазин «АБВ-мебель».
• Матеріал каркаса — ДСП
• Матеріал фасаду — ДСП, МДФ, скло
• Доступні кольори:
- корпус каштан, фасад прованс темний із патиною
- корпус білий, фасад прованс світлий із патиною
• Модель обладнана підсвіткою
• Ширина виробу - 79 см
• Глибина виробу - 48 см
• Висота виробу - 237 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ, скло |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 790 мм |
| Глибина вітрини | 480 мм |
| Висота вітрини | 2370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |