



39 996 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Містка шафа – запорука порядку в будь-якому будинку. Саме тому на його виборі варто акцентувати вашу увагу. Шафа тридверна «Тоскана Нова» від фірми-виробника Скай ТМ, в повній мірі гідно покликання по-справжньому шикарною моделі. Виріб володіє вишуканим дизайном, виконаним в класичному стилі. Всередині досить просторий, а значить здатний розмістити одяг всієї родини. На зовнішній стороні фасаду присутній дзеркало з фацетною обробкою, яке здатне стати гідною заміною звичайного настінного дзеркала. Шафа «Тоскана Нова» може бути виконаний у двох варіантах: з наявністю зовнішніх висувних ящиків і без них. У нашому меблевому інтернет – магазині «АБВ - меблі» представлені обидва варіанти тридверної шафи «Тоскана Нова», до того ж, у вас так само є можливість вибору і самого кольору виробу.
• Матеріал корпусу ДСП – 16 мм
• Матеріал фасаду МДФ різьблений, патинований, лакований
• Скло та дзеркало фацетні обробка
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Варіанти кольору виробу:
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Італійський
• Корпус ДСП Горіх Караваджо
- Фасад МДФ Горіх Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Золото
• Корпус ДСП Білий
- Фасад МДФ Білий / Срібло
• Довжина виробу – 209 см
• Ширина виробу – 63 см
• Висота виробу – 227 см
• Вага – 170 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2270 мм |
| Глибина шафи | 630 мм |
| Ширина шафи | 2090 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 170 |
| Корпус виробу | ламінована ДСП |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ, дзеркало |