


21 574 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Шкаф 2-х дверный – это практичный предмет мебели, который будет у вас настоящим помощником в хранении одежды и других личных вещей. У него необыкновенные функциональные способности, привлекательный за счет того, что имеет приятный оттенок, который схожий на натуральное дерево. Купив его себе в спальню, гостиную или прихожую, вы значительно сократите расходы на покупку комода, тумбочки или какого-то другого гарнитура. Даже если у вас маленькая квартира, такой шкаф можно использовать всей семьей, наличие выдвижных ящиков и отделений под одежду, вместит все необходимое. Купити недорого Шафа 2-х дверна з набірної серії Набукко, ви можете в нашому інтернет магазині.
• Матеріал корпусу ДСП
• Фасади МДФ
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 117 см
- глибина виробу - 59 см
- Висота виробу – 212 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Тип вітрини | пряма |
| Тип фасаду | прямий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2120 мм |
| Глибина вітрини | 590 мм |
| Ширина вітрини | 1170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |