

16 945 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Комод з вітриною – функціональний і практичний предмет меблів, його дизайн виконаний в сучасному стилі, який сподобається не тільки вам, але і вашим гостям. Презентабельність такого виробу неймовірна, витончені ручки, колір, широкий карниз, скляний фасад з фацетною обробкою – це все перевага, ну а найголовніше, це надійні матеріали, які забезпечують вам довгу експлуатацію, тому щоб максимально прикрасити свій інтер'єр, вам потрібно купити Комод з вітриною з серії Набукко.
• Фасади МДФ
• Матеріал корпусу ДСП
• Варіанти кольорової гами виробів:
• Корпус горіх Караваджо
- Фасад Горіх Італійський
• Корпус Білий
- Фасад Білий / Золото
• Фурнітура у ящиках на телескопічних напрямних
• Ручки декоративні металеві
• Габарити виробу:
- Ширина виробу – 92 см
- глибина виробу - 43 см
- Висота виробу – 149 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вид виробу насправді може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 149 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Ширина комода | 92 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Корпус ДСП Горіх Караваджо, фасад МДФ Горіх Італійський |
| Фасади — метаріал виготовлення | МДФ |