



від 2 250 ₴
• Каркас виробу – метал
• Колір каркасу – чорний
• Матеріал оббивки - екошкіра
• Висота виробу – 86 см
• Ширина виробу – 47 см
• Глибина виробу – 60 см
• Висота від підлоги до сидіння – 45 см
• Висота спинки – 43 см
• Ширина сидіння – 47 см
• Глибина сидіння – 42 см
• Максимальне навантаження на виріб – 120 кг
• Вага виробу – 6,4 кг
• Кількість виробів в упаковці – 4 шт
• Габарити упаковки - Ш740*Г520*В530 мм
• Об'єм упаковки - 0,20 м3
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Камел |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина табуретки | 600 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота спинки | 430 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |