



від 1 995 ₴
• Каркас виробу – метал
• Колір каркасу – чорний
• Матеріал оббивки – екококжа
• Висота виробу – 88 см
• Ширина виробу – 44 см
• Глибина виробу – 53 см
• Висота від підлоги до сидіння – 46 см
• Висота спинки – 41 см
• Ширина сидіння – 44 см
• Глибина сидіння – 40 см
• Максимальне навантаження на виріб – 120 кг
• Вага виробу – 6,4 кг
• Кількість виробів в упаковці – 4 шт
• Габарити упаковки - Ш700*Г530*В510 мм
• Об'єм упаковки - 0,19 м3
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Темно-сірий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина табуретки | 530 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота спинки | 410 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |