



від 1 879 ₴
• Каркас виробу – метал
• Колір каркасу – чорний
• Матеріал оббивки – тканина вельвет
• Висота виробу – 79 см
• Ширина виробу – 51 см
• Глибина виробу – 58 см
• Висота від підлоги до сидіння – 43 см
• Висота спинки – 40 см
• Ширина сидіння – 51 см
• Глибина сидіння – 38 см
• Максимальне навантаження на виріб – 120 кг
• Вага виробу – 4.8 кг
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Глибина табуретки | 580 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота спинки | 400 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | вельвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Темно-бежевий |