від 4 044 ₴
Відправка з 04 червня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | хромований метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 61 см |
| Глибина стільця | 60 см |
| Висота сидіння стільця | 45 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 88 см |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Неаполь N-20 |