від 7 600 ₴
• Матеріал виготовлення – сосна
• Поперечини - бук
• Вид кріплення – до стіни
• Комплектація
- шведська стінка
- турнік
- канат
- кільця
- трапеція
- мотузкові сходи
- дошка для преса
- гойдалка
- кріпильний комплект
• Ширина виробу – 80 см
• Висота виробу – 220 см
• Виступ турніка вперед – 65 см
• Допустимі навантаження на навісне - 80 кг
• Максимальне навантаження на конструкцію – 120 кг
• Вага виробу – 28 кг
• Гарантія – 12 місяців
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, що не погіршує експлуатаційних характеристик виробу.
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 5 - 10 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Спорткомплекс |
| Матеріал | Дерево |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 65 см |
| Вага | 28 кг |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 220 см |