


7 900 ₴
• Матеріал виготовлення - бук
• Поперечини - бук
• Гімнастичні кільця – пластик
• Висота виробу – 145 см
• Ширина виробу – 120 см
• Довжина виробу – 100 см
• Довжина гірки – 150 см
• У комплект входять всі елементи, представлені на фото:
- Шведська стінка
- Гладіаторська сітка
- Рукохід
- Дитяча гірка
- Гімнастичні кільця
• Вага виробу – 33 кг
• Гарантія – 12 місяців
• Допустиме навантаження на конструкцію - 60 кг
• Не вимагає кріплення
• Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, що не погіршує експлуатаційних характеристик виробу.
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 5 - 10 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Спорткомплекс |
| Матеріал | Дерево |
| Максимальна вага користувача | 60 кг |
| Конструкція | Підлогова |
| Вага | 34 кг |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 145 см |