



7 635 ₴
Відправка з 17 травня 2026Скляний обідній стіл «Квіти Рамка» буде вдалим доповненням не тільки кухонного простору, але і вітальні або їдальні. Це досить приваблива модель, яка також здатна порадувати вас своєю функціональністю. У його конструкції є зручна полиця з прозорого розжареного скла з пофарбованим кантом по периметру. Вона повністю співпадає по довжині і ширині з габаритами стільниці. За допомогою такої полички вам легко буде розвантажити стільницю від зайвих приладів або посуду під час прийому їжі. Дизайн столу «Квіти Рамка» оформлений в чорно-білій колірній гаммі з витончено нанесеним малюнком у вигляді квітів. Завдяки цьому модель буде виглядати елегантно, але не химерно, тому легко складе гармонійне поєднання з іншого кухонними меблями.
Використовувані матеріали
Відмінною особливістю моделі є вдале поєднання загартованого скла з хромованим металом або натуральним деревом за вашим вибором. Загартоване (гартоване) скло - це унікальний у своєму роді матеріал, завдяки якому ви не тільки привнесе в інтер'єр оригінальність, доступну тільки для скляних меблів, але і убезпечите себе та свою родину від небажаного травматизму. Загартоване скло проходить складну процедуру, подібну з процесом загартування металу. Саме цим обумовлені високі експлуатаційні характеристики даного матеріалу. Після обробки, скло не втрачає своєї зовнішньої привабливості, але при цьому стає набагато міцніше, а головне – безпечніше. Навіть при порушенні цілісності загартованого скла, ви не ризикуєте поранитися за рахунок того, що його осколки мають тупі краю.
Опори столу виконані з високоякісного натурального дерева. Це надійний матеріал, який найчастіше застосовується у виготовленні меблів і користується попитом у меблевому виробництві. Його головні переваги - екологічність, привабливість за рахунок яскраво вираженої текстури і, звичайно ж, довговічність.
Хромований метал – зносостійкий і твердий матеріал, має гарну структуру сріблясто-блакитного кольору з приємним на погляд блиском, найчастіше застосовується у побутових виробах. Головні переваги: вологостійкість, антикоррозийность, не окислюється, не піддається механічним пошкодженням, значно подовжує експлуатацію виробу.
Купити у нас – завжди доступно і легко!
Купить недорого обеденный стол «Цветы Рамка» вы можете в онлайн магазине «АБВ - мебель». Представленная модель украсит любое помещение, и в результате вы создадите красивый интерьер, потратив совсем немного личных средств. Соотношение цены и качества – основное требование каждого клиента, поэтому это является самой главной частью работы нашего интернет - магазина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЦ-Стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стільниці | Бежева |
| Матеріал ніжок | хромований метал |
| Розмір стільниці | 910х610 *Еко мм |
| Стільниця | скло прозоре, скло з малюнком |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Колір (відтінок) | Бежевий |