

6 799 ₴
Відправка з 17 травня 2026Стіл скляний «Маки S-2» створить приємну атмосферу на кухні або обідній кімнаті. Красиве поєднання кольорів, які використані у виготовленні, обов'язково сподобаються вам і вашим гостям. Ви можете не турбуватися за якість застосовуваних матеріалів, так як вони вже давно перевірені часом, надійні, довго експлуатуються, не ушкоджуються, догляд за ними легкий. До оформлення замовлення на купівлю столу «Маки S-2» в онлайн-магазині АБВ-меблі, ви повинні вибрати колір стільниці, матеріал і форму ніжок.
Використовувані матеріали
Відмінною особливістю моделі є вдале поєднання загартованого скла і хромованого металу, використовуваного для її виготовлення. Загартоване (гартоване) скло - це унікальний у своєму роді матеріал, завдяки якому ви не тільки привнесе в інтер'єр оригінальність, доступну тільки для скляних меблів, але і убезпечите себе та свою родину від небажаного травматизму. Загартоване скло проходить складну процедуру, подібну з процесом загартування металу. Саме цим обумовлені високі експлуатаційні характеристики цього матеріалу. Після обробки, скло не втрачає своєї зовнішньої привабливості, але при цьому стає набагато міцніше, а головне – безпечніше. Навіть при порушенні цілісності загартованого скла, ви не ризикуєте поранитися за рахунок того, що його осколки мають тупі краю. Хромований метал – зносостійкий і твердий матеріал, має гарну структуру сріблясто-блакитного кольору з приємним на погляд блиском, найчастіше застосовується у побутових виробах. Главные преимущества: влагостойкость, антикоррозийность, не окисляется, не поддается механическим повреждениям, значительно продлевает эксплуатацию изделия.
Купить у нас – всегда доступно и легко!
Купить недорого Стол стеклянный «Маки S-2» вы можете в он-лайн магазине «АБВ-мебель». Представленная модель украсит любое помещение, и в результате вы создадите красивый интерьер, потратив совсем немного личных средств. Соотношение цены и качество – основное требование каждого клиента, поэтому это является самой главной частью работы нашего интернет - магазина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЦ-Стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | хромований метал |
| Полиця | 1 |
| Розмір стільниці | 910х610 *Еко мм |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Колір | фіолетовий+малюнок |
| Колір (відтінок) | Фіолетовий |