

6 799 ₴
Відправка з 17 травня 2026Яскравий, сучасний і стильний столик «Зірки S-2», додасть вашому приміщенню трохи комфорту і розкоші, за рахунок якісних матеріалів, які використовує виробник, користуватися ним, ви будете довго. Особливість даного виробу – закруглені кути стільниці і підвісний полички, яку можна використовувати для декору або кухонного приладдя, а привабливість виробу – прозорі зірки на синьому тлі. Доповнити такий стіл, можуть стільці з металу або кухонний куточок. Стіл Зірки S-2 купити недорого, ви можете на нашому сайті АБВ-меблі.
Використовувані матеріали
Відмінною особливістю моделі є вдале поєднання загартованого скла і хромованого металу, використовуваного для її виготовлення. Загартоване (гартоване) скло - це унікальний у своєму роді матеріал, завдяки якому ви не тільки привнесе в інтер'єр оригінальність, доступну тільки для скляних меблів, але і убезпечите себе та свою родину від небажаного травматизму. Загартоване скло проходить складну процедуру, подібну з процесом загартування металу. Саме цим обумовлені високі експлуатаційні характеристики цього матеріалу. Після обробки, скло не втрачає своєї зовнішньої привабливості, але при цьому стає набагато міцніше, а головне – безпечніше. Навіть при порушенні цілісності загартованого скла, ви не ризикуєте поранитися за рахунок того, що його осколки мають тупі краю. Хромований метал – зносостійкий і твердий матеріал, має гарну структуру сріблясто-блакитного кольору з приємним на погляд блиском, найчастіше застосовується у побутових виробах. Главные преимущества: влагостойкость, антикоррозийность, не окисляется, не поддается механическим повреждениям, значительно продлевает эксплуатацию изделия.
Купить у нас – всегда доступно и легко!
Купить недорого Стол стеклянный «Звезды S-2» вы можете в он-лайн магазине «АБВ-мебель». Представленная модель украсит любое помещение, и в результате вы создадите красивый интерьер, потратив совсем немного личных средств. Соотношение цены и качество – основное требование каждого клиента, поэтому это является самой главной частью работы нашего интернет - магазина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЦ-Стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | хромований метал |
| Розмір стільниці | 910х610 *Еко мм |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Колір (відтінок) | Фіолетовий |