

6 727 ₴
Відправка з 17 травня 2026Обідній стіл – це невід'ємна частина будь-якого інтер'єру. Тому до його вибору всі ставляться з підвищеною увагою. Скляний обідній стіл «Скіф S-2» буде виглядати невагомим і легким в кухонному просторі, створюючи тим самим відмінну конкуренцію своїм аналогам з натурального дерева або МДФ. До того ж, вам обов'язково доведеться за смаком елегантне оформлення стільниці із загартованого скла. Вона прикрашена витонченим квітковим візерунком по периметру. Функціональність моделі додає наявність зручної полички в подстолье, яка також виконана з прозорого розжареного скла. На власний розсуд, ви можете вибрати колір візерунка, матеріал і форму ніжок, а також габаритні розміри обіднього столу «Скіф S-2».
Використовувані матеріали
Відмінною особливістю моделі є вдале поєднання загартованого скла з хромованим металом або натуральним деревом за вашим вибором. Загартоване (гартоване) скло - це унікальний у своєму роді матеріал, завдяки якому ви не тільки привнесе в інтер'єр оригінальність, доступну тільки для скляних меблів, але і убезпечите себе та свою родину від небажаного травматизму. Загартоване скло проходить складну процедуру, подібну з процесом загартування металу. Саме цим обумовлені високі експлуатаційні характеристики даного матеріалу. После обработки, стекло не теряет своей внешней привлекательности, но при этом становится намного прочнее, а главное – безопаснее. Даже при нарушении целостности закаленного стекла, вы не рискуете пораниться за счет того, что его осколки имеют тупые края.
Опоры столика выполнены из высококачественного натурального дерева. Это надежный материал, который чаще всего применяется в изготовлении мебели и пользуется спросом в мебельном производстве. Его главные преимущества - экологичность, привлекательность за счет ярко выраженной текстуры и, конечно же, долговечность.
Хромований метал – зносостійкий і твердий матеріал, має гарну структуру сріблясто-блакитного кольору з приємним на погляд блиском, найчастіше застосовується у побутових виробах. Головні переваги: вологостійкість, антикоррозийность, не окислюється, не піддається механічним пошкодженням, значно подовжує експлуатацію виробу.
Купити у нас – завжди доступно і легко!
Купить недорого обеденный стол «Скиф S-2» вы можете в онлайн магазине «АБВ - мебель». Представленная модель украсит любое помещение, и в результате вы создадите красивый интерьер, потратив совсем немного личных средств. Соотношение цены и качества – основное требование каждого клиента, поэтому это является самой главной частью работы нашего интернет - магазина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЦ-Стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | хромований метал |
| Розмір стільниці | 910х610 *Еко мм |
| Стільниця | скло прозоре, скло з малюнком |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Колір (відтінок) | Чорний |