6 299 ₴
• Бренд - Ranger
• Матеріал — ударостійкий пластик
• Колір корпусу — білий
• Режими роботи — охолодження/нагрівання
• Тип завантаження — зверху
• Живлення — 12/24 або 220 V
• Споживання енергії:
- 220V: режим охолодження — 57W, режим нагрівання — 47W,
- 12/24V: режим охолодження — 78W, режим нагрівання — 63W.
• Зниження температури до -3 градусів
• Нагрівання до 60 градусів
• Режими роботи:
- Максимальний режим: дає змогу швидко охолоджувати або нагрівати;
- Екорежим: автоматично регулює температуру, для споживання якомога менше енергії
• Є поділ на 2 відділення
• Об'єм — 19 л
• Ширина зовнішня — 35 см
• Глибина зовнішня — 33 см
• Висота зовнішня — 46 см
• Ширина внутрішня — 18 см
• Глибина внутрішня — 23 см
• Висота внутрішня — 37 см
• Вага — 7 кг
• Гарантія — 12 міс
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 24 В, Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Загальний об`єм | 22 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 5.1 кг |