9 899 ₴
Відправка з 17 травня 2026Своєю назвою обідній стіл зі скляною стільницею «Накидка» зобов'язаний оригінальному малюнку на стільниці. Він створює враження, що матова поверхня скла була кимось встелена накидкою, запрошуючи вас до столу. Така приваблива модель обов'язково сподобається вашій родині та гостям вашого будинку. Стіл «Накидка» компактний і не буде захаращувати простір. Так, що його можна розташувати навіть в малогабаритній кухні. І на відміну від натурального дерева або того ж МДФ, скляна поверхня стільниці не постраждає, якщо ви випадково наллєте на неї що-небудь або поставите гаряче. Купуючи скляний обідній стіл «Накидка», ви можете бути абсолютно впевнені, що робите правильний з точки зору практичності вибір.
Використовувані матеріали
Відмінною особливістю моделі є вдале поєднання загартованого скла з хромованим металом або натуральним деревом за вашим вибором. Загартоване (гартоване) скло - це унікальний у своєму роді матеріал, завдяки якому ви не тільки привнесе в інтер'єр оригінальність, доступну тільки для скляних меблів, але і убезпечите себе та свою родину від небажаного травматизму. Загартоване скло проходить складну процедуру, подібну з процесом загартування металу. Саме цим обумовлені високі експлуатаційні характеристики даного матеріалу. Після обробки, скло не втрачає своєї зовнішньої привабливості, але при цьому стає набагато міцніше, а головне – безпечніше. Навіть при порушенні цілісності загартованого скла, ви не ризикуєте поранитися за рахунок того, що його осколки мають тупі краю.
Опори столу виконані з високоякісного натурального дерева. Це надійний матеріал, який найчастіше застосовується у виготовленні меблів і користується попитом у меблевому виробництві. Його головні переваги - екологічність, привабливість за рахунок яскраво вираженої текстури і, звичайно ж, довговічність.
Хромований метал – зносостійкий і твердий матеріал, має гарну структуру сріблясто-блакитного кольору з приємним на погляд блиском, найчастіше застосовується у побутових виробах. Головні переваги: вологостійкість, антикоррозийность, не окислюється, не піддається механічним пошкодженням, значно подовжує експлуатацію виробу.
Купити у нас – завжди доступно і легко!
Купити недорого обідній стіл «Накидка» ви можете в онлайн магазині «АБВ - меблі». Представлена модель прикрасить будь-яке приміщення, і в результаті ви створите гарний інтер'єр, витративши зовсім небагато особистих коштів. Співвідношення ціни та якості – основна вимога кожного клієнта, тому це є найголовнішою частиною роботи нашого інтернет - магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЦ-Стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | хромований метал |
| Розмір стільниці | 910х610 *Еко мм |
| Стільниця | скло з малюнком |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Колір (відтінок) | Фіолетовий, Чорний |