

8 199 ₴
Відправка з 17 травня 2026Дизайн сучасного обіднього столу «Мія» зі скляною стільницею, значно відрізняється від традиційних аналогів з натурального дерева або МДФ. Модель виглядає яскраво і стильно, завдяки візуальним характеристиками загартованого скла. Стіл сподобається тим, хто віддає перевагу неординарні рішення в питаннях оформлення житлового простору. До того ж, у вас є можливість вибрати не тільки колір і спосіб декорування стільниці, але і варіант опор. Це можуть бути ніжки з металу або дерева різної форми. У питаннях вибору варто керуватися тим, на яких опорах у вас будуть стільці. А комфортабельність столу «Мія» ви зможете оцінити, як тільки спробуєте посидіти за ним.
Використовувані матеріали
Відмінною особливістю моделі є вдале поєднання загартованого скла з хромованим металом або натуральним деревом за вашим вибором. Загартоване (гартоване) скло - це унікальний у своєму роді матеріал, завдяки якому ви не тільки привнесе в інтер'єр оригінальність, доступну тільки для скляних меблів, але і убезпечите себе та свою родину від небажаного травматизму. Загартоване скло проходить складну процедуру, подібну з процесом загартування металу. Саме цим обумовлені високі експлуатаційні характеристики даного матеріалу. Після обробки, скло не втрачає своєї зовнішньої привабливості, але при цьому стає набагато міцніше, а головне – безпечніше. Навіть при порушенні цілісності загартованого скла, ви не ризикуєте поранитися за рахунок того, що його осколки мають тупі краю.
Опори столу виконані з високоякісного натурального дерева. Це надійний матеріал, який найчастіше застосовується у виготовленні меблів і користується попитом у меблевому виробництві. Його головні переваги - екологічність, привабливість за рахунок яскраво вираженої текстури і, звичайно ж, довговічність.
Хромований метал – зносостійкий і твердий матеріал, має гарну структуру сріблясто-блакитного кольору з приємним на погляд блиском, найчастіше застосовується у побутових виробах. Головні переваги: вологостійкість, антикоррозийность, не окислюється, не піддається механічним пошкодженням, значно подовжує експлуатацію виробу.
Купити у нас – завжди доступно і легко!
Купити недорого обідній стіл «Мія» ви можете в онлайн магазині «АБВ-меблі». Представлена модель прикрасить будь-яке приміщення, і в результаті ви створите гарний інтер'єр, витративши зовсім небагато особистих коштів. Співвідношення ціни та якості – основна вимога кожного клієнта, тому це є найголовнішою частиною роботи нашого інтернет - магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЦ-Стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | хромований метал |
| Розмір стільниці | 910х610 *Еко мм |
| Стільниця | скло з малюнком |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Колір (відтінок) | Червоний |