25 065 ₴
Відправка з 09 травня 2026• Матеріал виготовлення – пофарбований метал
• Полички - ДСП
• Варіанти кольору металу: золото, бронза, срібло, білий, чорний
• Скриньки на телескопічних напрямних
• Ширина – 130 см
• Глибина – 40 см
• Висота – 220 см
• Доплата за підсвічування 25$
• Гарантія – 12 місяців
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 1300 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |