від 10 620 ₴
Відправка з 09 травня 2026• Матеріал виготовлення – пофарбований метал
• Полички - ДСП
• Варіанти кольору металу: золото, чорний, бронза, срібло, білий
• Відстань між полицями – 28 см
• Ширина виробу – 90 см
• Глибина виробу – 40 см
• Висота виробу – 200 см
• Гарантія – 12 місяців
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |