10 799 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Матеріал каркасу – пофарбований метал
• Тумба – ДСП
• Торці покриті кромкою ПВХ
• Металеві прогумовані коліщатка
• 4 висувні ящики на телескопічних напрямних
• Ширина виробу – 400 мм
• Глибина виробу – 400 мм
• Висота виробу – 950 мм
• Органайзери для інструментів: діаметр 8 см, 3,5 см
• Фарбування каркасу: золотий, чорний, білий, сірий
• Металеві прогумовані колеса
• Гарантія – 12 міс
• Додаткові опції - Виготовлення інших кольорів ДСП
• У разі відсутності товару на складі виробника, індивідуального замовлення термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | метал |