
24 150 ₴
23 667 ₴
• Каркас виконаний з натурального масиву дерева ясен
• Основа під матрац ― ламелі
• Оббивка - шкірозамінник Zeus Deluxe Camel, Arteks
• Доступні кольори:
- білий з срібною патиною (шкірзамінник сірий)
- темний горіх з патиною (шкірзамінник кремовий)
• Спальне місце - 1600х2000 мм
• Висота узголів'я - 1200 мм
• Висота узніжжя - 500 мм
• Відстань між ламелями - 55 мм
• Загальна довжина - 2150 мм
• Загальна ширина - 1690 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення уточнюйте у менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 215 см |
| Ширина ліжка | 169 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 120 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |