


від 11 956 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 800 мм |