


від 9 028 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал каркасу – натуральне дерево
• Сидіння та спинка - тканина
• Ширина виробу – 72 см
• Глибина виробу – 75 см
• Глибина сидіння – 52 см
• Висота виробу – 99 см
• Висота від підлоги до сидіння – 46 см
• У разі відсутності товару на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10-14 робочих днів (за наявності в Польщі)
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 720 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Висота | 990 мм |
| Висота сидіння | 460 мм |