


від 10 004 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 750 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 590 мм |