


4 324 ₴
Відправка з 04 червня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 419 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | корпус сатин фасад сатин |