

3 130 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 69 см |
| Глибина комода | 22 см |
| Висота комода | 151 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | корпус дуб білий фасад сатин |
| Виробник | Світ Меблів |