


від 2 782 ₴
Відправка з 17 травня 2026• Матеріал виготовлення – ДСП (Туреччина), клас Е1 (допускається розміщення у дитячих кімнатах)
• Товщина ДСП – 16 мм
• Фасад - МДФ фарбований
• Ширина виробу – 900 мм
• Глибина виробу – 32 мм
• Висота виробу – 800 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Висота | 900 мм |