


від 4 600 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Металевий каркас покритий порошковою фарбою
• Стандартні кольори каркасу: чорний, білий, золото, срібло
• Матеріал поличок на вибір: скло, ДСП
• Візок комплектується колесами
• Висота виробу – 85 см
• Ширина виробу – 50 см
• Глибина виробу – 40 см
• Гарантія – 12 міс.
• Габарити упаковки: 52х42х10 см, 81х6х6 см
• У разі відсутності товару на складі виробника термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WonderLine |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 850 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Полиці | скло |