від 5 100 ₴
Відправка з 14 квітня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WonderLine |
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 480 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | тканина Блакитна |