5 530 ₴
Наше самопочуття вранці формує настрій і весь поточний день. Саме тому важливо, щоб наш сон був міцним та здоровим. А це, у свою чергу, залежить від ліжка, на якому ми спимо. У набірну колекцію меблів «Коен (МДФ)» входить ліжко (каркас), виготовлене з ламінованої ДСП та вставок МДФ у кольорі штрокс темний. Для цієї моделі існує можливість зробити її в чотирьох різних розмірах спального місця: односпальна 90х200 см, полуторна 140х200 і 160х200 см, а також шикарна двоспальна 180х200 см. А для того, щоб ваш сон був не тільки приємним, але ще й оздоровчим, рекомендуємо ліжко «Коєн (МДФ)» ламельною основою та ортопедичним матрацом, широкий асортимент яких також представлений на сайті нашої меблевої компанії інтернет – магазину «АБВ – меблі».
Використовувані матеріали
Каркас виконаний із високоякісної ламінованої ДСП. Це сучасний матеріал, який найчастіше застосовується у виготовленні меблів та користується попитом у меблевому виробництві. Його головні переваги - не токсичність та абсолютна нешкідливість, він не піддається механічним ушкодженням та впливу навколишнього середовища. ДСП може довго зберігати свої якості та виглядати естетично при правильному догляді, а у разі забруднення меблів з такого матеріалу достатньо протерти забруднену поверхню слабким мильним розчином. Варто звернути увагу, що відкриті торці у виробах обробляються кромкою ABS, які застерігають попадання вологи всередину. На фасаді крім ламінованої ДСП присутні МДФ накладки, завдяки яким виріб набуває привабливого та стильного зовнішнього вигляду.
Як купити
На сайті нашого меблевого інтернет-магазину «АБВ – меблі» у вас є можливість здійснити замовлення ліжка виробництва торгової марки Gerbor як окремо, так і разом з будь-яким іншим елементом системи. В результаті ви купуєте чудовий комплект меблів, який підходить для облаштування інтер'єру віталень, спалень, передпокоїв і навіть кухні. До того ж, всі меблі мають одну цінну для будь-якого покупця особливість: висока якість за розумну ціну.
• Два варіанти виготовлення корпусу та фасаду:
• Корпус та фасад ламінована ДСП
• Корпус ламінована ДСП, фасади МДФ
• Додаткові опції для ліжок:
- Матрац
- Підстава під матрац
• Габарити ліжка зі спальним місцем 900х2000 мм:
- Ширина виробу - 950 мм
- Довжина виробу – 2055 мм
- Висота задньої спинки - 425 мм
- Висота узголів'я - 755 мм
• Габарити ліжка зі спальним місцем 1600х2000 мм:
- Ширина виробу - 1650 мм
- Довжина виробу – 2055 мм
- Висота задньої спинки - 425 мм
- Висота узголів'я - 755 мм
• Габарити ліжка зі спальним місцем 1800х2000 мм:
- Ширина виробу - 1850 мм
- Довжина виробу – 2055 мм
- Висота задньої спинки - 425 мм
- Висота узголів'я - 755 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10-14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 75.5 см |
| Довжина ліжка | 205.5 см |
| Ширина ліжка | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Коричневий |