9 010 ₴
Як відомо, вітальня служить своєрідною візитною карткою для абсолютно будь-якого будинку або квартири. Тому надзвичайно важливо, щоб меблі, формує інтер'єр, була не тільки красивою, але ще й функціональної і практичною. Пенал 1D2S з меблевої колекції «Коен (МДФ)» відмінний варіант не тільки за розмірами, але і допоможе заощадити вам вільні сантиметри простору. Корпус пенала виготовляється з ламінованої ДСП, який чудово поєднується з МДФ на фасаді. Виріб являє собою міні-щкаф з двома шухлядами внизу, а також основний секцією з трьома внутрішніми полицями і орними дверцями. Висока якість за помірну ціну – ось що насправді відрізняє всю продукцію від української торгової марки Gerbor, представлену на сайті нашого меблевого інтернет – магазину «АБВ - меблі».
Використовувані матеріали
Каркас виконаний з високоякісної ламінованої ДСП. Це сучасний матеріал, який найчастіше застосовується у виготовленні меблів і користується попитом у меблевому виробництві. Його головні переваги - не токсичність і абсолютна нешкідливість, він не піддається механічних пошкоджень і впливу навколишнього середовища. ДСП може довго зберігати свої якості і виглядати естетично при правильному догляді, а в разі забруднення меблів з такого матеріалу, достатньо протерти забруднену поверхню слабким мильним розчином. Варто звернути увагу, що відкриті торці у виробах обробляються кромкою ABS, які застерігають попадання вологи всередину. На фасаді крім ламінованої ДСП присутні МДФ накладки, завдяки яким виріб набуває привабливий і стильний зовнішній вигляд.
Як купити
На сайте нашего мебельного интернет – магазина «АБВ – мебель» у вас есть возможность купить пенал 1D2S производства торговой марки Gerbor, как отдельно, так и вместе с любым другим элементом системы. В результате вы приобретаете великолепный комплект мебели, который подходит для обустройства интерьера гостиных, спален, прихожих и даже кухни. К тому же, вся мебель обладает одной ценной для любого покупателя особенностью: высокое качество за разумную цену.
• Два варіанти виготовлення корпусу та фасаду:
• Корпус та фасад ламінована ДСП
• Корпус ламінована ДСП, фасади МДФ
• Ширина виробу – 585 мм
• Глибина виробу – 400 мм
• Висота виробу – 2005 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2005 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 585 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ плівковий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Коричневий |