10 210 ₴
Грамотна організація робочого місця як на роботі, а й у домашніх умовах неймовірно важлива сучасного ділового людини. А письмовий стіл – це елемент меблів, без якого гарантовано не обійдеться жоден домашній кабінет. У складі набірної системи «Коєн» представлено відразу декілька моделей письмових столів. Стіл BIU_130 оснащений трьома висувними ящиками, а також полицею під клавіатуру. Родзинкою колекції «Коєн» є квадратна металева ручка з орнаментом. Висока якість за помірну ціну – ось що насправді відрізняє всю продукцію від української торгової марки Gerbor, представлену на сайті нашого меблевого інтернет-магазину «АБВ – меблі».
• Два варіанти виготовлення корпусу та фасаду:
• Корпус та фасад ламінована ДСП
• Корпус ламінована ДСП, фасади МДФ
• Ширина виробу – 1300 мм
• Глибина виробу – 700 мм
• Висота виробу – 780 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Коричневий |