4 990 ₴
Щоб інтер'єр передпокою не дисонував із загальною обстановкою квартири, український виробник меблів Gerbor ТМ передбачив у своїй набірній системі «Коен» наявність меблів для передпокоїв. Тут центральне місце відведено, звичайно, вішалці. Вішалка «Коєн» складається із задньої планки, виконаної з ЛДСП, трьох великих гачків для верхнього одягу та двох маленьких для ключів, парасольок та інших аксесуарів. До того ж, саме така модель вішки зможе стати гідною заміною шафи та заощадити місце у передпокої. А в нашому меблевому інтернет-магазині «АБВ – меблі» на вас завжди чекає якісна продукція та найнижчі ціни.
• Матеріал корпусу та фасаду ламінована ДСП
• Ширина виробу – 700 мм
• Глибина виробу – 40 мм
• Висота виробу – 1600 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |