2 950 ₴
До універсальних предметів меблів, що входять до складу складальної системи «Коен», які будуть доречні в будь-якій з кімнат, відноситься дзеркало LUS_103. Воно має прямокутну форму, завдяки чому дзеркало легко впишеться в периметр стіни. Рама виконана з ламінованої ДСП глибокого відтінку венге магія. До того ж, дзеркало «Коен» бездоганно доповнить собою будь комодів системи. А якщо ви шукайте якісну меблі за помірною ціною, тоді набірна система «Коен» - це саме те, що вам необхідно.
• Рама ламінована ДСП
• Ширина виробу – 1035 мм.
• Глибина виробу – 25 мм
• Висота виробу – 785 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 785 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 1035 мм |