3 010 ₴
Прикроватная тумба «Коен» от украинского производителя мебели торговой марки Gerbor характеризуется небольшими габаритами и элегантным, выдержанным в стиле модерн, внешним видом. К тому же, если вы решите приобрести данную модель, то у вас совершенно точно не возникнет больше проблем с размещением большого количества различных вещей: телефон, книга, будильник, рамка с фото, косметика, аксессуары – всему найдется место в прикроватной тумбе. Она производится из ЛДСП в благородном темном цвете венге магия. А якщо ви шукайте якісну меблі за помірною ціною, тоді набірна система «Коен» - це саме те, що вам необхідно.
• Два варіанти виготовлення корпусу та фасаду:
• Корпус та фасад ламінована ДСП
• Корпус ламінована ДСП, фасади МДФ
• Ширина виробу – 585 мм
• Глибина виробу – 400 мм
• Висота виробу – 455 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 44.5 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 58.5 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Коричневий |