23 970 ₴
Набірна система «Коен» від українського виробника меблів Gerbor ТМ підійде не тільки для облаштування вітальні або кухні, в ній ви знайдете меблі для спальних кімнат. Шафа для спальні грає одну з найважливіших функціональних ролей. Саме завдяки йому всі ваші речі знаходяться на належних їм місцях. До складу колекції «Коен» входять три різних варіації шаф. Шафа SZF4D2S – це містке виріб, який комплектується двома дзеркалами з зовнішнього боку стулок. Крім цього, він оснащений кількома ящиками для аксесуарів. Вишуканість зовнішнього вигляду шафи додають металеві ручки з орнаментом. Висока якість за помірну ціну – ось що насправді відрізняє всю продукцію від української торгової марки Gerbor, представлену на сайті нашого меблевого інтернет – магазину «АБВ - меблі».
• Два варіанти виготовлення корпусу та фасаду:
• Корпус та фасад ламінована ДСП
• Корпус ламінована ДСП, фасади МДФ
• Комплектація:
- 1 платтяна секція з 2 дверцятами: 1 ДСП+1 дзеркало (всередині штанга для вішалок і полиця)
- 1 секція білизни з 2 дверцятами: 1 ДСП+1 дзеркало (всередині 6 полиць)
- 2 висувні ящики
• Ширина виробу – 2140 мм
• Глибина виробу – 565 мм
• Висота виробу – 2080 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2080 мм |
| Глибина шафи | 565 мм |
| Ширина шафи | 2140 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 4 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |