9 270 ₴
Среди многочисленных элементов мебели наборной системы «Коен (МДФ)» особое значение отводится комодам. Они представлены в четырех различных вариациях. Благодаря этому, у вас появляется возможность выбрать изделие, которое сможет максимально точно соответствовать требованиям интерьера и вашим личным предпочтениям. Комод KOM2D4S сможет порадовать вас своей вместительностью. Он оснащен двумя секциями с распашными створками по бокам, и четырьмя ящиками по центру. Корпус комода «Коен (МДФ)» выполнен из ЛДСП. Модель оформлена в красивом сочетании цветов венге магия и штрокс темный. Фасад кожного ящички прикрашений за допомогою декоративної металевої ручки квадратної форми з візерунком по центру. Висока якість за помірну ціну – ось що насправді відрізняє всю продукцію від української торгової марки Gerbor, представлену на сайті нашого меблевого інтернет – магазину «АБВ - меблі».
• Два варіанти виготовлення корпусу та фасаду:
• Корпус та фасад ламінована ДСП
• Корпус ламінована ДСП, фасади МДФ
• Комплектація:
- 4 висувні ящики
- 2 секції з дверцятами
• Ширина виробу – 1500 мм
• Глибина виробу – 400 мм
• Висота виробу – 935 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93.5 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Коричневий |