13 790 ₴
Класична Передпокій 110 L – готовий до використання гарнітур, ідеально підійде для малогабаритних передпокоїв, її привабливість здійснюється за рахунок наявності патинированных ручок на фасаді і карниза. Наповнення тумби складається з високого шафи з дзеркальним фасадом, вішалки і тумби для взуття. Дана модель входить в збірну систему Соната, від відомого виробника меблевої фабрики Гербор, в приємному кольорі каштан. Наповнення шафи складається з полички для головних уборів і кронштейн для розміщення верхнього одягу. При оформленні замовлення вказуйте сторону розміщення шафи - право - або лівостороння.
• Матеріал корпусу ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду ламіноване ДСП з рамковими фасадами із МДФ
• Ширина виробу – 1190 мм
• Глибина виробу – 430 мм
• Висота виробу – 2045 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2450 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Довжина | 1190 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |